Elfde van de Elfde en Loose Avond gaan helaas niet door

Elfde van de Elfde en Loose Avond gaan helaas niet door

Nieuws

De Nathalzen trekken een streep door de viering van de Elfde van de Elfde (donderdag 11 november) en de Loose Avond (zaterdag 27 november). Belangrijkste reden hiervoor is het snel oplopende aantal coronabesmettingen. Onze vereniging en veel van onze leden twijfelen (te) sterk in hoeverre het op dit moment nog verantwoord is om activiteiten met grotere groepen mensen te organiseren.

Prinses Edith en adjudant Willy hebben te kennen gegeven dat ze met plezier nóg een seizoen erbij aan knopen. De Nathalzen zijn zeer blij met de manier waarop zij zich opstellen. Normaliter zouden prinses Edith en adjudant Willy tijdens de Loose Avond zijn afgetreden om plaats te maken voor hun opvolgers. Dat betekent dus dat er in het seizoen 2021-2022 geen nieuw kabinet wordt geïnstalleerd, ook niet op een later moment in het seizoen. De Nathalzen willen de enthousiaste opvolgers van het huidige kabinet graag een volwaardig, feestelijk seizoen bieden.

Artiesten die zouden optreden op de Loose Avond zijn, voor zover mogelijk, woensdagavond geïnformeerd over de afgelasting. Datzelfde geldt voor genodigden. Mochten we in alle haast mensen zijn vergeten persoonlijk te informeren, dan bieden we daar onze excuses voor aan.

Eerstvolgende activiteit: Jeugdprinswissel
De afgelasting betekent zeer zeker niet dat het volledige carnavalsseizoen wordt geannuleerd. Vooralsnog hoopt de vereniging erop dat de activiteiten van begin 2022 wél door kunnen gaan. De eerstvolgende activiteit zou dan de Jeugdprinswissel zijn op zondag 9 januari. De Nathalzen blijven de situatie monitoren en bekijken wat mogelijk en verantwoord is. Mochten er om wat voor reden dan ook meer activiteiten moeten worden uitgesteld of afgelast, dan gaan De Nathalzen absoluut op zoek naar alternatieven, passend binnen de kaders en waarbij iedereen zich comfortabel voelt.

Geen bezoeken
De Nathalzen zouden aanstaande vrijdag op bezoek gaan bij de jubileumpronkzitting van De Dolbotters in Westervoort. Voor aanstaande zaterdag stond er een bezoek aan de prinswissel van De Deurdreiers in Groessen op het programma. Deze altijd gezellige bezoeken zijn om dezelfde redenen eveneens afgezegd. Een kleine vertegenwoordiging van De Nathalzen en carnavalsgroep Bar Hippique gaat donderdagochtend wel op bezoek bij de Bernadetteschool. Hier wordt een onwijs leuk jeugdproject afgetrapt.

We hopen snel bij jullie terug te komen met fijnere berichten. Daarnaast spreken we de hoop uit dat iedereen gezond blijft en goed door deze lastige tijden komt.