Nathalzen trappen seizoen af op Elfde van de Elfde

Nathalzen trappen seizoen af op Elfde van de Elfde

Nieuws

De start van het carnavalsseizoen komt razendsnel dichterbij. Op de Elfde van de Elfde (maandag 11 november) opent carnavalsvereniging De Nathalzen in schuttersgebouw Willem Tell het nieuwe jaar. We brengen een toost uit op een mooi seizoen en maken er vooral een gezellige avond van. De zaal is om 19.15 uur open. Bij deze nodigen we je van harte uit.

Start kaartverkoop Loose Avond
Om 20.11 uur starten we tevens met de kaartverkoop voor de Loose Avond van zaterdag 30 november (aanvang: 19.30 uur). De Loose Avond is de drukbezochte pronkzitting waarop lokale artiesten optreden en we ons nieuwe kabinet installeren. Langzaamaan begint het speculeren wie in de voetsporen treden van prins Peter en prinses Janny.

Onze leden kunnen op de Elfde van de Elfde per lidmaatschapskaart twee gratis kaartjes voor de Loose Avond afhalen. We hebben genummerde kaarten, zodat je van tevoren precies weet op welke plaats je komt te zitten. Neem de nieuwe lidmaatschapskaart mee. Die ontvang je in de aanloop naar de Elfde van de Elfde thuis. Als je lid wilt worden van onze vereniging, dan kan dat ook op de Elfde van de Elfde.

Voor het afhalen gelden de volgende regels:

  • De zaal is op de Elfde van de Elfde 19.15 uur geopend. Bij binnenkomst krijg je een nummertje uitgereikt. Dat geeft aan wanneer je aan de beurt bent om één of meerdere kaarten af te halen;
  • Ieder lid kan per lidmaatschapskaart twee kaarten afhalen;
  • Leden die één jaar of langer lid zijn, kunnen hun gratis kaarten tussen 20.11 en 21.11 uur afhalen;
  • Eén lid kan maximaal tien kaarten afnemen (daarvoor moet hij/ zij dus vijf lidmaatschapskaarten mee hebben). Geef het aan als je met je buurt of vriendengroep bij elkaar wilt zitten;
  • Kaarten zijn persoonsgebonden en niet overdraagbaar;
  • Een los kaartje bijkopen voor niet-leden kan alleen in de vrije verkoop (indien er kaarten beschikbaar zijn);
  • Mensen die korter dan een jaar lid zijn of lid willen worden, zijn vanaf 21.11 uur aan de beurt om kaartjes af te halen;
  • Jongeren (zestien jaar en ouder) die naar de Loose Avond willen, moeten zelf lid zijn van De Nathalzen;
  • Zijn er na het afhaalmoment op 11 november nog kaarten over? Dan gaan deze in de vrije verkoop. Houd onze website in de gaten voor de laatste informatie over de verkoop